Huis te Varsenare (8490)

€ 539.000

Algemeen
Prijs
:
€ 539.000
Beschikbaarheid
:
Overeen te komen
Aantal slaapkamers
:
4
Aantal badkamers
:
1
Adres
:
Noordbruggestraat 3, 8490 Varsenare
Bewoonbare opp.
:
170 m²
Grondoppervlakte
:
243 m²
Bouwjaar
:
2021
Omschrijving
Toffe gezinswoning (BEN WONING ) in hartje Varsenare nabij de dorpskern met alle voorzieningen zoals kleinhandel, school, openbaar vervoer, etc. Vlotte bereikbaarheid naar E 40, kust en Brugge centrum. Dit pand heeft een bewoonbare oppervlakte van 170 m2 en bestaat uit een inkomhal met gastentoilet, beglaasde deur naar de woonkamer met eet-en zithoek, open keuken met kookeiland en schuifraam naar het terras en de tuin, berging /wasruimte, gazon, tuinberging, op de verdieping zijn er 3 mooie slaapkamers, badkamer met ligbad, inloopdouche, lavabomeubel en apart toilet. Vaste trap naar de2 de verdieping met een afgewerkte zolderkamer en extra bergruimte . Epc 17 kWh/m2. E 10. Vloerverwarming op gas op beide verdieping. Parketvloer beneden. Radiatoren op de 1ste en 2 de verdieping. Zonnepanelen inbegrepen in de vraagprijs. Vraagprijs 539 000 euro. Voor info/bezoek kantoor@immmowoon.be of 050 733 337
Financiële Info
Prijs
:
€ 539.000
Registratierechten
:
€ 10.780
Honorarium notaris
:
€ 2.614
Honorarium notaris inc BTW
:
€ 3.163
Totale kosten
:
€ 13.943
Totale kostprijs
:
€ 552.943
Energie certificaat
Keuring elektriciteit
:
Ja, conform AREI
E spec
:
17 kWh/m².jaar